nostalka00

Můžu se založit v minecraftu vlastní sever pro více hráču na 1.5.2?

chtěla bych si s dvěma kamarádkama a jedním kamarádem založit sever na minecraft 1.5.2. Ale nevm jestli to de protože tam ještě musí být ta Ip adresa atd…

Odpovědi
Awe

Nevím jak je to u Minecraftu ale servery se vytváří buďto dedicated serverem nebo emulatorem.Základní věci kódování je nutností. Server pro pár hráčů stačí spustit s vlastního PC a mít veřejnou IP,pro více hráčů je zapotřebí koupit serverovnu a to není zrovna levná záležitost.Vykašli se na to a najdi si jeden z funkčních serverů.

ixpektix

http://www.mi­necraftforum.net/to­pic/1881687-how-to-download-minecraft-152-server-exe-and-jar/

LuK4S3k CZ

Jak páše Awe radši si najdi nějaký na internetu než zakládat vlastní. Jak čtu tak tomu asi moc nerozumíš a i kdyby se ti to podařilo ho rozjet tak by si tam nedokázala dát ani Pluginy atd.

Tady jeden doporučuju hraju na něm a žádné problémy z hráči tam nejsou a jsou tam aktivní OP : http://www.munio-minecraft.cz/

vivatisCZ

Jistě, že to jde a můžeš si ho klidně udělat i na 1.2. nebo na BETA 1.3. Jde o to jaký si nahraješ bukkit. Každopádně verzi 1.5.2 nedoporučuji a doporučuji hrát na nejnovější verzi.