Rokio

Můžu se na nudapláži koukat na náctileté holky?

Jenom bych koukal.

Bylo by to na závadu?

Nejlepší odpověď
Drap

Od toho máš oči.

Další odpovědi
zjentek

Uklidni se, co by tam asi tak dělaly??? Ty ještě nemají tu potřebu, Rokiáči, být na nudapláži 😁

Jinak ale si nepopleť pojmy, ono takové „koukat“ může na „objekt“ zapůsobit docela jinak, než ZÍRAT! A bacha na „osobní prostor“. Mezi tebou a vybraným cílem udržuj alespoň 12m distanc, pokud už MUSÍŠ a prostě a jednoduše NEMŮŽEŠ jinak! Případně se pak budeš moci vymluvit že středem tvýho zájmu byly nějaké ty překážky ve výhledu, odhozené gaťky, čůrající fena, pryžový míč, co já vím… 🤷‍♂️

Filip84

Není slušné čumět po lidech: to nevíš? Na to se musíš ptát!? 👿

Běž čumět do Afriky po hyenách a lvech – a uvidíš! 😈

Kreténe! 👿👿👿