Avatar uživatele
Ameinsibevev

Můžu se dostat na zdravotnickou školu s 1–2 trojkami? Mám letos lepší známky díky distanční výuce.

Jsem v 8 ročníku základní školy v prvním pololetí na vysvědčení mi vychazi zatím 2 trojky a jinak 2 a 1.Ale v 7 třídě jsem měla na vysvědčení 4–5 trojek a mám pravé lepsi známky kvuli distancni výuce 😐 a bojim se ze kdyby me vzali na zdravotní skolu na praktickou nebo všeobecnou sestru tak to nezvládnu.Myslíte ze se dostanu s tema 2 trojkama? A prijmacky se delaji z matiky a češtiny ? Jinak ty 2 trojky mi vychazi z němčiny a chemie.A myslíte ze více se koukají na známky z 8–9 ročníku a nebo spíše prijmacky ?

Můžu se dostat na zdravotní skolu z 1–2 trojkama ? Ikdyz lepsi známky mám kvuli toho ze je distancni výuka?

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1223 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nevezmu

Chybná anketa, Nevím, zda budete přijata, to záleží na řediteli školy, na tom , kolik bude přihlášených uchazečů a kolik jich bude přijímat, samozřejmě na výsledcích testů i známkách na vysvědčení všech uchazečů. .

Výsledky se bodují a podle toho se sestavují pořadí.

Výsledek přijímací zkoušky se bere ze 60 %, zbytek je za vysvědčení.
Čím lepší prospěch na základce, tím více bonusových bodů.

Přečtěte si text v odkazu, dovíte se víc informací.

https://www.tu­tor.cz/blog/10-mytu-prijimacky/
--

NoFear,

se známkami nemáte pravdu.

Známky ze ZŠ zajímají výběrovou í komisi (ředitele). Čím lepší prospěch na ZŠ, , tím i větší šance na přijetí. Sestavuje se pořadník, za výborné známky se připočítává víc bodů. víc bodů,. Za 3 se body odečítají.

Můžete se podívat do odkazu. Kritéria stanoví škole, záleží na počtu přihlášených a jejich prospěchu.

https://www.spse­jecna.cz/priji­maci-rizeni/kriteria

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NoFear

Vezmou tě

Jasně, že tě vzít můžou. Důležitější jsou přijímačky. A nějaké trojky ani tolik lidí nezajímá.

Upravil/a: NoFear

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nevezmu

Když si sama uvědomuješ, že na to nemáš (v češtině také žádný zázrak), tak si vyber něco jiného. Neumíš pořádně napsat ani anketu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevezmu

Ano, přijímačky se skládají z češtiny (v té bys měla přidat *) a z matematiky.

Vkládáš-li anketu, přidej vždycky nějakou jinou možnost, dej možnost „volné odpovědi“.
(Kvůli chybějící „jimné možnosti“ jsem původně nechtěla odpovědět.

*) Lepší známky nemáš kvůli, nýbrž (ale) díky distanční výuce.
V případě negativního sdělení je to naopak > zameškat výuku kvůli nemoci (nikoliv díky nemoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym00001

Vezmou tě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
NoFear

Tíím tolik lidí myslím samozřejmě školy.

před 1223 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek