Jackob:3

mužu se dostat na policejní školu v holešově?

mám dotaz v 8.třídě jsem to posral v prvním pololetí a měl jsem 3 3 a jednu 4 ale zbytek do 9 třídy byli pouze 2 mužu se dostat na policejní školu v holešově?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

ne

Neumíš se ani slušně vyjadřovat, s tebou by to tedy policie vyhrála. Jen to ne.

Drap

ano

Bude záležet pouze na tom, jak složíš přijímačky a jak zvládneš testy.

Rokio

možná

Nesouhlasím s Drapem. Důležité jsou i známky. Je ale pravda, že výsledek přijímaček je důležitější.

Nějaká šance tu je.

Kelt

možná

Psát v úvodu sprostá slova charakterizuje člověka z lidské spodiny. Ale třeba jako informátora.

da ny

možná

PČR, má sice nedostatek lidí......
Přijímají opět i vyučené, bez maturity. :/
Neumím si představit, jak se někdo bude kroutit, když s Vaší češtinou a hrubkami,
sepíšete nějaké hlášení, protokol, zápis události atp.
Možná v terénu byste být mohl, když zápis vyhotoví, zdatnější kolega.

Jestli máte šanci? Netroufám si odhadnout. Přijímací zkoušky a fyzická zdatnost, ,psychická zralost (upři náboru dospělých a psychotesty, budou předpokladem.