Avatar uživatele
Jjdjfjj

Můžu se dostat?

Ahoj, hlásím se na školu, kde berou 60 a hlásí se 151 lidí z toho 43 lidí má tu školu na prvním místě.
Prijimacky mají 80 procent a vysvědčení 20 procent. V pátek mi ty prijimacky nesedly a nezvládla jsem je mám kolem 40 dohromady, je šance se tam dostat?

Zajímavá 0 před 16 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Vzhledem k tomu, že nedokážeš napsat ani souvislou otázku, dost o tom pochybuju. „Můžu se dostat?“ — Vždyť ta věta nedává vůbec smysl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

To ti sdeli ta skola, a ne verejny web!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Jo, možný je všecko: rodičové dají obálku se „všimným“, aby si „všimli“, že jsi chytrá jako opice, i když jsi blbá jako vagon blata, ředitel školy půjde vyvenčit psa, při tom – úplnou náhodou – se půjde kolem projít „Vasil“, taky bude venčit svého moskevskýho strážního psa, no a ten ředitel – chudák, nešikovný! – upadne 3× na kámen, „Vasil“, to víš, slušně vychovaný chlapec, mu pomůže vstát, pak si „povykládají“: „Vasil“ ukáže řediteli svou novou břitvu (slušný chlapec nenosí na veřejnosti kudlu! Zásadně se „brání“ břitvou!), katalog protetiky dolních končetin a novýho GLOCKa. Ředitel tím bude tak dojat, že si „všimne“, jak je důležitý, abys se na tu školu dostala.

Pak jo. Jinak? Tak přijímačky jsi nedala, tak na co se ptáš? 😅

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Těžko odpovědět bez znalosti všech detailů přijímacího řízení této školy. Obecně bych řekl, že šance na přijetí se značně snižuje, pokud jsi získala jen 40% za přijímací zkoušky, které tvoří 80% celkového hodnocení. Dobré by ovšem bylo vědět, jakými kritérii se řídí škola při přijímání studentů. Také by pomohlo vědět, jak jsi dopadla oproti ostatním uchazečům a jak je tvé vysvědčení. V každém případě, pokud máš pocit, že jsi dopadla špatně, měla bys zvážit jiné možnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jjdjfjj

A na vysvědčení jsem měla 3 dvojky pak už 1

Nový příspěvek