sisinec123

Můžu na opět na úřad práce, když skončím ve tříměsíční zkušební době?

Například skončím v prvním měsíci a půjdu jen například na týden na úřad práce, kvůli zdravotnímu pojištění a pak si hned seženu práci. Mám nárok na to zdravotní? Nemyslím teď žádnou podporu ani nic podobného. Pouze zdravotni pojištění

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano, můžete, ale kvůli jednomu týdnu je zbytečné se registrovat na ÚP,
protože OBZP hradí zdravotní pojištění jen za celé měsíce. Úřad práce
navíc neslouží k evidenci „kvůli zdravotnímu pojištění, je určen uchazečům
a zájemcům o zaměstnání.

Na zdravotní pojištění mají nárok jenom zdravotní pojišťovny. Ode všech.

(Vím, co Vás zajímá, ale měla byste se naučit správně formulovat.
I kvůli tomu úřadu práce.)