Razhel

Je možné se znova (cca po roce) přihlásit na UP, když jsem v minulém termínu nepřišla?

Dobrý den.
Slyšela jsem, že to již možné není, když nepřijdete na schůzku, ale zase se mi zdá jako blbost, že by to platilo do konce života.
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Drap

Ano, je to možné.Nezáleží na tom kdy se přihlásíš, ale zda splňuješ podmínky pro přijetí.

annas

Na jakou schůzku a proč jste nepřišla? Omluvila jste se, nebo neomluvila?

Není lepší se zeptat přímo na místě, tedy t přímo na fakultě, nebo na studentském webu? Nebo jde o ÚP?

Bobek 2

Na UP (Univerzitu Palackého), nebo na ÚP (Úřad práce)? Vzhledem k té „schůzce“ bych to tipoval na tu druhou možnost, tedy že chybí čárka nad U. Pokud úřad práce někoho vyřadí z evidence (například pro maření součinnosti), novou žádost lze podat za šest měsíců.