Adam2

Můžu mít sex s dospělým? Včera mi bylo 15 mám kontakt.

Nejlepší odpověď
Mr. XYZ

Můžeš, tedy alespoň zákon ti to nezakazuje, ale rodiče by asi nebyli nadšení.

Další odpovědi
quentos

„Můžu mít sex s dospělým“? A s kým jiným – s dětmi?? TO by teprv byl problém ;{)>
Doplňuji:
v tomto smyslu musím poopravit carpediem. Dotyčné(mu) bohužel musí být víc než 15, tak ne úplně „s kým chce“…

anonym

Adámek je na chlapečka, tedy na dospělého muže?

carpediem

Jakej kontakt?

Pokud ti bylo 15, tak můžeš mít sex s kým chceš, jen to musí být člověk a musí být živej:-DDD
Doplňuji:
Díkes Quentos:-)))

marci1

Jestli máš kontakt ze sociální sítě, nebo z nějaké „sex“ seznamky, tak nedělej hlouposti. Sex s cizím člověkem, kterého neznáš je velmi nebezpečný. Může se jednat i o nějakého „úchyla“. Preferuj raději sex s někým, koho budeš dobře znát. A nejlépe je počkat a nikam nespěchat. Nechci být za mentora, ale dnes je bohužel „nebezpečná“ doba a člověk musí být opatrný. ☹

Kelt

No hlavně nepospíchej. To, že jsi fyzicky zdravý a netresný před zákonem, neznamená, že jsi na tom morálně v pořádku. Jak jsi na tom s odpovědností, s tím, že bys někoho mohl nakazit, nebo se nakazit od někoho. Jedna věc je radost, druhá věc je to, že člověk by se neměl chovat jako jelen v říji.

quentos

barbakan: Adam to myslí tzv. nepříznakově – „s dospělým člověkem“.

anonym

Kdyby napsal s dospělou, tak to beru. 🙂

carpediem

Třeba je homo..... 🙂

quentos

oprava: dotyčné(mu) musí být alespoň 15.