sakura-97

Muzu mit na sobe upevnujici aparat na zuby, kdyz jdu spat?

Nekteri mi rikaji, ze jo, a nekteri ne. Chrupavky mam v poradku. O ustni hygienu se staram dobre. Dekuju

Nejlepší odpověď
anonym

Na sobě je mít můžete bezpochyby. V ústech dle dohody s lékařem. Jako zubní technik vím dobře, že přetáhnete-li dobu, kteroužto vám doporučí lékař, či pokud si aparát nasadíte dle libovůle, pak se zuby mohou posunout i v řádu 2 – 3 cm! Pročež toto má indikovat lékař. (A že jsem již viděl sedmičky na místě trojek! Samozřejmě aparát nemá vliv jen na pozici, avšak i na sklon, rotaci, …)

Další odpovědi
arygnoc

že by vedel poradiť dentista? [vieme my aké máte rovnátka a v akom stave máte chrup, ako sa staráte o ústnu hygienu?]

😉

anonym

Na sobě nebo v ústech?

quentos

Otázka končí otazníkem. Jinak by taky respondenti mohli nabýt dojmu, že nám jenom něco oznamujete.