T4k4h1ro

Můžu jít dělat reparát, když mám v „bakaláři“ známku 3?

dobrý večer, chtěl bych se zeptat, bylo mi řečeno, že když jsem nic neudělal za dobu karantény, tak že půjdu dělat reparát, ale u obou předmětů mi bakaláři ukazují známku za 3, co mám tedy dělat? PS: Chodím na střední školu.

Odpovědi
Petr44

„když jsem nic neudělal za dobu karantény“, odpověděl sis vlastně sám. Jsou nějaké regule, z jakého počtu známek lze klasifikovat, nepíšeš jaký je to předmět, ale třeba z čj budou 3–4 známky vážně málo na to, udělit ti nějakou na vysvědčení. Bez ohledu k tomu je však lze pochopitelně zprůměrovat, což je ten údaj v bakaláři.

anonym

Tyhle dotazy se furt opakujou. To vážně nikoho nenapadne se zeptat právě v tý škole, kterou navštěvujou? Vážně si myslíte, že náhodnej člověk na netu bude mít přesný informace o vaší škole, vašich známkách a prospěchu, vaší docházce a o tom, co se probírá na školních poradách vašich učitelů?

anonym

Pokud jste nic nedělal, z čeho chcete být klasifikován?