můžu jezdit bez spz s protokolem o ocizení

Můžu jezdit s vozem,kterému byly odcizeny spz, když mám protokol od policie o odcizení?

Odpovědi
lemra@lina

A bolelo by tak moc tu SPZ napsat nebo vytisknout a vylepit na sklo? Jako to mají nově koupená auta?

alibaba

Sice mi SPZ nikdo neodcizil, ale minulý týden se mi podařilo přední ztratit. Nahlásila jsem na policii a mazala si na dopravku vyřídit novou. Žádné náhražky nedoporučuji!

sonic222

to Alibaba: Vám se to říká paní, ale kdyby Vás chytili policajti bez spz, tak je nebude zajímat, že Vám je někdo ukradl a normálně Vís težce oflastrujou!

cukrar

nesmíte, je to těžká pokuta bez řidičáku.