hanny 2

Můžu grilovat vepřovou panenku vcelku nebo nakrájenou na medajlonky?A jak dlouho,aby nebyla uvniř syrová?

Doplňuji:
Panenka byla moc dobrá,trochu jsem ji naklepala a den dopředu potřela olejem s kořením.Nevím,jak připravuje tom004 vepř.panenku,ale mě nepřipadá,že by grilování tohoto kousku masa bylo plýtvání.Je to podobné,jako kdyby se dělalo naprudko jako minutka.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Grilovat vepřovou panenku můžete vcelku i nakrájenou griluje se chvilku jinak se vysuší,uvnitř by měla být mírně krvavá.Doba se nedá takhle určit záleží na teplotě grilu.

Další odpovědi
tom004

Grilovat vepřovou panenku,to mi přijde jako udělat z pravé svíčkové guláš,dost škoda. Ale když už,tak bych vyzkoušel jeden kousek,třeba 2 minuty, a podle výsledku dělal další,ať už nakrájené,nebo vcelku. Asi na to žádný univerzální čas nebude.

Tlaky

Butani,to bylo dokonalé!!!

fortin

Jen ji moc nenaklepat http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/3337

tom004

Ale vůbec jsem se nevyjádřil,že by to bylo plýtvání, a věřím,že je to dobrota.Jenom „panenku“ raději plním vším možným, a dělám klasicky. Příště bude na grilu,abych mohl lépe odpovídat.:-))