Avatar uživatele
hanny 2

Můžu grilovat vepřovou panenku vcelku nebo nakrájenou na medajlonky?A jak dlouho,aby nebyla uvniř syrová?

Doplňuji:
Panenka byla moc dobrá,trochu jsem ji naklepala a den dopředu potřela olejem s kořením.Nevím,jak připravuje tom004 vepř.panenku,ale mě nepřipadá,že by grilování tohoto kousku masa bylo plýtvání.Je to podobné,jako kdyby se dělalo naprudko jako minutka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, fortin, flodur, elektrikář, Bičiště, tom004, anonym, dědapetr před 4750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Grilovat vepřovou panenku můžete vcelku i nakrájenou griluje se chvilku jinak se vysuší,uvnitř by měla být mírně krvavá.Doba se nedá takhle určit záleží na teplotě grilu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Grilovat vepřovou panenku,to mi přijde jako udělat z pravé svíčkové guláš,dost škoda. Ale když už,tak bych vyzkoušel jeden kousek,třeba 2 minuty, a podle výsledku dělal další,ať už nakrájené,nebo vcelku. Asi na to žádný univerzální čas nebude.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tlaky

Butani,to bylo dokonalé!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fortin

Jen ji moc nenaklepat http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/3337

před 4750 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Ale vůbec jsem se nevyjádřil,že by to bylo plýtvání, a věřím,že je to dobrota.Jenom „panenku“ raději plním vším možným, a dělám klasicky. Příště bude na grilu,abych mohl lépe odpovídat.:-))

před 4750 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek