zjentek

Můžu dostat moučný moly, pokud bydlím na samotě?

Třeba žiju jako traper hluboko v kanadských lesích.

A pokud jo, tak odkud přispěchali?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, přenašejí je údajně i někteří ptácí. Moly si však většinou přineseme už z krámu, aniž by jsme to tušili.

Další odpovědi
elkon

Dostat je můžeš, když ti někdo daruje mouku.

annas

Nedávno jsem procházela prodejnou, šla jsem vybrat mouku, ale kolem mě proletěl mol.

Pokud bych mouku koupila, mohl jsem si domů přinést „motýlka“. V jablečné vláknině jsem si v krabici přinesla plno červů. Reklamovala jsem, ale vícekrát už nekoupila.

aliendrone

Ty ZPOCHYBŇUJEŠ existenci zlovolně škodolibých entit? (Její Excelence led apod.)
:o ;)
Skoro každý ví, že pro bosorku i té nejnižší úrovně je HRAČKA uhranout krávu, dokonce i chlapa, natož přičarovat nějakou pidihavěť jako moučné moly!

Tywoe, esli tohle bude Její Excelence velvyslankyně PEKLA atc. číst, tak jsi zaražen v průseru TAK HLUBOKO, že tě v něm nenajde nejen dementalista, ale ani samotý Google! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Drape, BYCHOM! (Šetřím quentosoj práci)

zjentek

Kategolie HMYZ – moli.