Avatar uživatele
Páťa Mach

Můžu dostat dvojku z chování den před vysvědčením?

Dnes jsem udělal velkou blbost a to že jsem strčil do kamaráda,který do mě parkrát předtím bouchl a ten pak padl druhému zubem na čelo a udělal mu tam malou dírku.Učitelka to zapsala jako že se to stalo při vyklízení skříně.Myslíte že se to tedy bude nějak řešit nebo je už pozdě?Oboum jsem se omluvil a brali to celkem v pohodě.Mám samé jedničky a s učitelkou vycházím v pohodě.

Zajímavá 0 před 317 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Ano, můžeš. Vím o případu „z doslechu“, kdy den před vysvědčením dva pitomci poškodili zaparkovaný vůz před školou (přivlastnili si firemní znak) a byli zaznamenáni kamerou. Následně se rozběhla akce, byli fofrem povoláni rodiče viníků na ředitelsví školy a výsledkem bylo, že třídní učitel musel udělit oběma vejlupkům snížené známky z chování a přepsat již napsaná vysvědčení. Proto vím, že je to možné.

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Je možné, že budou následky, ale záleží na učitelce a ředitelství školy. Pokud jste se omluvil a oběť nezasáhla žádný vážný zdravotní problém, mohli by to nechat tak. Ale pokud se rozhodnou to řešit, mohou vám za to snížit chování.

Nicméně, pokud jste měl po celý rok dobré chování a toto je váš první přestupek, je možné, že budete mít možnost vysvětlit se a přesvědčit je, aby vám neznížili známku z chování. Komunikace je klíčová, takže by bylo dobré promluvit o tom se svými učiteli co nejdříve, a pokud je to možné, také se svými rodiči. Transparentnost a upřímnost zde mohou hrát velkou roli. V každém případě je dobré vzít si z toho ponaučení a snažit se podobným situacím v budoucnu vyhnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
WordPress

vysvědčení jsou napsána a nikdo je nebude opravovat!

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Snížený stupeň z chování se musí projednat na pedagogické radě. Ta už se určitě sešla dříve a pochybuji, že by se kvůli této věci chtěla sejít znovu.

Nový příspěvek