Godzilla001

Za jakých podmínek můžu v současné době do kina?

Zdravím… už se v těch nařízeních těžce ztrácím… je možný koupit ty antigenní testy, udělat si je 15 min. předem a jít normálně do kina? Nebo potřebuju nějaký speciální? Např. ty PRC, od zaměstnavatele…?

Odpovědi
Pepa25

6 možností – písmena a) – g) v odkaze (PCR max 7 dnů, antigen max 3 dny, očkování, po nemoci, amtigen na místě, antigen z práce, antigen ze školy). Vše rovnocené a záleží, co je pro koho nejjednodušší.

Zdroj: https://covid­.gov.cz/opatre­ni/maloobchod-sluzby/podminky-vstupu-do-provozoven-sluzeb

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

PRC test se dela az po, ne? Kdyz je nervozita ze by mohlo dojit k zaseti seme 😁