Nika29

Můžu dát více kotilionů jednomu klukovi?

Chodím do tanečních a na prodloužené hodině si budeme předávat kotiliony, každý má tři. Můžu všechny tři dát jednomu klukovi nebo nesmím?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nesluší se dát jednomu muží/chlapci více jak jeden. (tím by sis celkem dost zadala) Na druhou stranu NEMUSÍŠ darovat všechny, nicméně alespoň jeden je vhodné dát, protože jinak hrozí, že budeš považována za povýšeneckou nafrněnou mrchu.

Každopádně se dává jen pokud je partner především dobrý tanečník A ZÁROVEŇ i společník (vystupování/ga­lantnost, zábavnost atd.) Pochopitelně v tom může hrát roli skutečnost/decentní oznámení „líbíš se mi“. ;) :D :D