Rokio

Můžu chodit ven, když mám rýmu a nemám nemocenskou?

V týdnu jsem normálně byl v práci ve své pracovní dny. Rýmou jsem onemocněl až dnes v sobotu.

Pokud bych šel ven, mohlo by to mít nějaké následky pro mě?

Odpovědi
jirka F

To je snad nějaká epidemie:))). Já mám také rýmu a ještě k tomu kašel a chraptím v noci jsem nemohl vůbec usnout ale mně to leze i do uší takže nevím jestli ti poradím. Zkus se podívat na sebe do zrcadla jestli nemáš skleněné oči nebo teplotu nad 37,5°c pokud ano jdi za svým obvodním doktorem. Pokud ne a máš jen rýmu ven jít můžeš ale pozor abys nekýchal na ostatní lidi.

Filip84

Si vezmi tlamokryt, zajdi do lékárny, kup AG test, a pak budeš vědět, ne? Pokud máš symptomy, tak ty dnešní AG testy jsou, docela, spolehlivé. A za pár korun.