můžu chodit na brigádu když mi je 13?

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné chodit na brigádu pokud je mi jen 13 let? a pokud se nedá tak bych se chtěla zeptat od kolikati let. děkuji za odpověď

Odpovědi
PO

Na brigády se většinou může chodit od 15 let s tím, že s penězi můžeš pracovat až do 18 let.Takže v 15 jde spíš o doplňování zboží, úklid atd…každopádně,po­kud jsi šikovná a máš nějaké přátele,myslím si,že se dá sehnat brigáda i ve 13…ale už ne přes agenturu..

anonym

nelegálně určitě jo.. např. někde v restauraci jako pomocná síla u nádobí, nebo tak..