zkushadat

Od kolika let mohu pracovat s penězi?

Dobrý den :) zajímalo by mě,jestli můžu pracovat s penězi už od 15 let (myslím brigádu typu-prodávat v obchodě) nebo až od 18? Děkuju :)
Doplňuji:
a když ne,jaké jsou jiné moznosti brigády? :)

Odpovědi
sesednizkola

Pry od 18, ale ja jsem delal brigadu uz v 15 s penezi a pak ve svych 17, vse legalne. Takze nejspis od 15, akorat treba neponeses hmotnou zodpovednost))
Doplňuji:
Me je 20 a za svych skolnich let jsem delal brigadu za pokladnou v mcdonaldu. Napred v 15 a pak v 17 a nikdo s tim problem nemel. V obchodech typu kaufland berou brigadniky od 18ti.

Akzeret

Mě teda v 17 letech k penězům nepustili, čekala jsem do 18. A dlouho to není, nepředpokládám tedy, že by se za takovou chviličku něco změnilo ;)

setapouch

Dovolím si parafrázovat tvůj nick: zkushledat. Řešilo se to tu snad stokrát.