HardBass

Můžu být neklasifikován, když mám 9 známek a povolená absence je do 30% a já mám asi 22%? Mám totiž N v bakalářích.

Odpovědi
elkon

Proč to neřešíš se školou?

rrihamirek1

nekteri ucitele radi davaji N i pokud ti chybi 1 test, ktery sis mel dopsat

Gus_Fring

Záleží hodně na učiteli, což si myslím, že je i uvedeno ve školních řádech. Ten váš si zkus nastudovat. Výjimečně s Mírou souhlasím, stačí, když nemáš jeden test.

Thomas Angel

To znám, taky jsem míval takového idiota jako učitele. Hele pokud máš víc známek než udává školní řád ke klasifikaci a máš absenci pod zmíněnou hranici taky napsanou ve školním řádě, tak ti Nko dát nemůže. Nebo teda může, ale pokud bys to napadl před ředitelem či komisí, dají za pravdu tobě. Někteří učitelé si myslí že jsou králové světa, ten můj se nám třeba snažil nakázat mít omluvenky podepsané od doktora, nacož jsem mu vysvětlil že to ve školním řádě není a že by s tím moc nepochodil… od té doby přestal prudit.