štamgast

Můžou se kombinovat tyto léky?

Ibuprofen, Erdomed a antibiotika s azitromycinem.
NEjde o mně, já jsem zdravej.
Doplňuji:
Protože ta osoba má teplotu tak bere Ibuprofen.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Erdomed na zlehčení odkašlávání a zmírnění důsledků nachlazení + antibiotika, to by měla být dostatečná kombinace vedoucí k uzdravení. Proč se cpát ještě Ibuprofenem? Dotyčná osoba ho může přidat jako přídavný lék, v příbalovém letáku se nic nepíše o kontraindikaci, ale při antibiotikách to pokládám za zbytečné.

http://pribalove-letaky.cz/ibuprofen-400-mg

Další odpovědi
alcyon

ja bych treba do huby ibuprofen nevzal nikdy, protoze to neni zrovna koser na jatra a neresi to nemoc jako takovou, pouze to mirni bolest.
A antibiotika nejim uz mnoho let a prestal jsem byt prakticky nemocnej.
Ja bych nekombinoval ani jeden z techto leku