Tenten

Můžou mi dát na poště balík, pokud mi je 15?

Objednala jsem si boty, ale nevím, jestli mi je na poště daji.

Nejlepší odpověď
annas

Ano.

"Česká pošta změnila na popud ombudsmanky Anny Šabatové podmínky pro vydávání doporučených psaní a balíků, které si nyní mohou nově přebírat i nezletilí mladší 15 let. Dosud tak mohli v jejich zastoupení činit jejich rodiče.

Ke změně pravidel vedl případ čtrnáctiletého chlapce, který si u ochránkyně práv stěžoval na to, že si objednal zboží, bylo mu zasláno poštou, ale ta mu balík odmítla vydat. Šlo o diskriminaci kvůli jeho věku, sdělila ombudsmanka"

.
Zdroj: https://www.de­nik.cz/ekonomi­ka/ceska-posta-nove-vydava-zasilky-i-detem-pod-15-let-20151215.html

Další odpovědi
Drap

Dají