Loso

Jak dlouho vydrzi objednany balik na poste?

Nejlepší odpověď
Edison

To je správný dotaz na poštu! Jinak tyto info jsou i na jejich stránkách. A dokonce i návod, jak řešit případnou potřebu prodloužení úložky.

Další odpovědi
elkon

Máš to napsáno na lístku co byl od pošťáka ve schránce.

marci1

15 dnů. Dobu uložení si můžeš prodloužit až na 1 měsíc ( viz odkaz).
U některých zásilek úložní dobu pošta nemůže prodloužit. Odesílatel ji totiž může zkrátit, a to z obvyklých 15 dnů pouze na 3 nebo 10 dnů, nebo dát instrukci, že se úložní doba nesmí prodlužovat. V těchto případech pak úložní dobu nelze prodloužit. Stejně tak nelze úložní dobu prodloužit u poukázaných peněžních částek a u služeb Balík Na poštu a Balík Do ruky. 🙂
https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/online-sluzby/online-sluzby-pri-dodani

nyjono

  1. je to napsané na každém oznámení
  2. je to k dohledání na stránkách České pošty

3.záleží na druhu zásilky. Myslím, že min, týden. Mně vrátili balík 7.den dopoledne. odpolko mi sdělili, že už ho poslali zpět.