kosmas2025

Lze trestně stíhat toho, kdo na internetu šířil bez důkazů lži, že řeku Bečva otrávila firma Deza?

Odpovědi
Schluker

Trestne urcite ne. Teoreticky by Deza mohla podat zalobu za poskozeni dobreho jmena.

Kepler

MĚLO BY TO BÝT TRESTNÉ, protože jde o šíření desinformací a nic takového by být publikováno nemělo. Stejně jako lživá reklama např. na dírkované brýle, co ti vyléčí oční nemoci. Všelijakých hovadin, konspiračních teorií a lží se beztrestně šíří v našich médiích, až z toho jde hlava kolem. Bohužel na to naše vláda hází bobek, protože se jim to občas hodí do krámu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.