Avatar uživatele
Kepler

Muži, kdybyste si museli vybrat a měli příslušné předpoklady, živili byste se nejraději jako

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Viktorie II.

Jinak

To je anketa jen pro muže? Já bych chtěla být gejša.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

hodinový manžel

Pokud by na výběr byly jen uvedené profese, tak hodinový manžel. S drobnými řemeslnými pracemi jsem neměl problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

hodinový manžel

Přiměřeně k mému věku jsem nasbíral mnoho zkušeností při opravách aut, el. zařízení bytu, v stavařině (garáž, chatu a teď starší barák), , tak bych si celkem troufnul na tuto práci. Jen tedy ty manželské povinnosti jsou už passé (bohužel) 😁

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Jinak

Léčitel se zázračnými schopnostmi uzdravování stejným způsobem jako to dělal Ježíš. A bral bych za to podle majetku nemocného. Boháči by se nedoplatili.

Anebo bych chtěl mit takovou moc, že bych se dotkl blce a on by dostal rozum. Takhle bych lecilod rana do večera

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jinak

Od dvaceti do třiceti-gigolo. Od třiceti do čtyřiceti- společník. Od čtyřiceti do padesátí-hodinový manžel. Od padesáti do šedesáti- poradce. Pouze na toho bodygarda bych se asi vykašlal, dostat po dršce bych mohl i při jiných příležitostech.:-)

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jinak

Majitel rozsahem malé, ale významem důležité firmy, s velkým obratem.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Houstička

gigolo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jinak

..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jinak

Hezky Kepler!!! TY – ten víbjer možností… Tomu žikám YNTRYG jak nenápadně odhalit potenciální konkurenci. ;) :)

Šeci to tu na seba vyblejů, následně dojde k nenápadnému finančnímu přesunu z tvého účtu na Dochyho a pak – BUM! Vykopnuté dveře a tam gangster Dochy! Se svojí baseballkou se postará, aby mě přešly roupy konkurovat Keplerovi.

Vidíš jak MOC jsem krásný? Depák, na mě nééé, nejsu ňáká blbá dylina! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Jinak

Sice nevím, co Jinak dělá, ale zní to dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Jinak

Politik poněvadž slibem nezarmoutíš a vždy se nějak dohodneš i za cenu pět na stole českých.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek