hanny 2

Můžete vyjmenovat 5 druhů potravin z vaší lednice,které tam nesmí nikdy chybět?

Nemyslím máslo,sádlo,olej apod.,ale ty,po kterých sáhnete,když máte hlad nebo na něco chuť!

Nejlepší odpověď
hanulka11

plátky sýra 30%, zrovna jsem snědla pár koleček nářezu s olivama,/ ten tam najdu/, dobrý jogurt, vajíčka, paprika, okurky ,

Další odpovědi
Drap

mléko, sýr, vajíčka, nějaká zelenina,uzenina

tom004

Mléko, chléb, jogurt, sýr, dobrá uzenina. Navíc přidám ovoce.

briketka10

moc toho nemám – dva tučný tvarohy ve vaničce na pomazánku, machland sýr mňam smetanovej..
dvě majolky ty nesmí chybět a to mám chuť si večer to nejsem líná si upíct brambůrky na plátky s cibulkou tu mám taky :)
dva sáčky kysaného zelí – jeden rozdělaný napůl zbaštěný..
gumídky půl kila do nich se asi pustím udělali jste mi chutě :DD
jó a ještě špalek ten co se dřív prodával za tři kačky..
Doplňuji:
cukr, káva, limonáda, čaj, rum bum ten nemám a
tu limošku taky jen ve formě energy drinku :)

anonym

5 piv :)

venkovan

Tak nevím co jmenovat, když v ledničce jen výjimečně je jich víc.
My máme totiž zázračnou ledničku – velkou, ale pořád prázdnou.
Ale vlastně: kyslík, dusík, …

Damiana

Kvalitní sýr (stará Gouda, parmazán…) – ale ten si nedávám rovnou z lednice; uzený losos nebo tuňák, nakládaná zelenina (kyselé houbičky, olivy), poctivá šunka, dealko víno nebo sekt.
A bonus – v mrazáku super zmrzka.:-)

Bublinnka

Olivy, uzená žebra, mozzarella + rajčata, juice

Poklička

Vajíčka, mléko, máslo, sýr a anglická uzenina.

honza19hk

malinová deli,krájený uzený,syrečky,ně­jakej sejra a Pilsner Urquell-vychlazené na správnou teplotu.
Samozřejmě potom rohlíky ikdyž nejsou v lednici.

Tom20

U mě jsou to limonáda,jogur­ty,sýr,banán a salám.

pusinka50

Tvaroh, mléko, acidofilní mléko, plátkový sýr Madeland 30% nebo Gouda, jablka

pizlicka

tvaroh,zeleni­na,vejce,emen­tal syr boryna,losos.

hanny 2

venkovane,tak napiš,co bys tam chtěl mít,třeba Ti to někdo koupí !