GTA Andreas

Můžete mi říct o mé nebo vaší budoucnosti?

Jinak aby řeč nestála, kdysi ve snu mě mateřinka doprovázela do míst ve kterých už nejsem pouhým pozorovatelem ale tím, který ty místa tvoří a už jsou. To mi zůstává záhadou jak je to možné vidět něco protivného ve snu kde mě táhnou kam nechci. Dále aktuální: hlavně pro profil/17436. Zdálo se mi v zimě (před měsícem) o specifickém starém materiálu které držím v ruce a opracovávám jej. Nyní se to zase stalo skutečností, ačkoliv bych mohl používat nový materiál. Jak je to možné? Kdo rozhoduje o snech? Nebo který sen může rozhodnout o tom, abych se dostal do té situace? Jaká je pravda? Jak je to možné, kdo to udělal, že jsem ve snu procházel odporné vysoké domy jako v malované pohádce, které jsem pak postavil? Může sen vyděsit? Je sen budoucnost, nebo náhled, thumbnail nebo to, čemu říkáme osud?

Nejlepší odpověď
Andělé

Také se mi zdají sny,které se pak v blízké či vzdálenější budoucnosti skutečně stanou. Nestává se mi to dennodenně,ale vždy,když mě čeká něco zásadního,velmi důležitého apod. Např.než jsem se definitivně rozhodla se rozvést,zdálo se mi,jak žiju sama i s pocity,které jsem cítila pak ve skutečnosti. Nebo jsem měla sen,kde jsem řídila auto,vzadu seděla upoutaná v sedačce dcera,jely jsme serpentýnami a někde nahoře v zatáčce jsem z ní vyjela a padala dolů…ale nedopadla,v tom jsem se probudila. Ještě ten rok jsem měla bouračku,dostala jsem smyk na ledovatce v zatáčce.Vzadu seděla dcera připoutaná v sedačce.Měla jsem 3× zlomenou pánev,ale přežily jsme…
Než jsem věděla,že se budu stěhovat,zdál se mi překrásný sen,že žiju s dětmi na krásném místě,jako na vesnici,klid,kohout kokrhal,vlak kousek projížděl,louka plná kytek,nedaleko les…a ejhle,stalo se to i ve skutečnosti.Sice nebydlím na vesnici,ale místo je jako bylo ve snu.
Jako svobodné se mi zdálo,že sedím v buse,někam jedu a tam se na mne usmíval krásný kluk…taky že jo-jezdila jsem za klukem kousilínek za naše město a chodili jsme spolu.
Jednou se mi zdálo,že spadlo letadlo a všichni v něm zahynuli. Druhý den jsem na to koukala ve zprávách. Divila jsem se,že se mi zdají i sny,které se mě přímo nedotkly. Snů bylo víc,týkaly se mých dětí apod.
Dokonce si musím hodně dávat pozor na to co říkám. Jako např.pár dní před tou bouračkou se holky v práci bavily,jak jim ráno klouzalo auto,že měly smyk apod.Já řekla,že jsem ještě nikdy smyk neměla a za pár dní.....
Co na to říct? Kdosi mi řekl,že mám silně vyvinutý šestý smysl,předtuchu.
Tu mívám nejen ze snů,ale i z pocitů. Zrovna jsem měla pár dní divný pocit v žaludku,jako když se má něco stát. Volala mi mamka,že se něco stalo v rodině,i ona prý měla divný pocit okolo žaludku. Stejně tak,když mám pocit klidu,takový zvláštní příjemné chvění a…stane se mi pak něco opravdu moc pěkného. To mívá skoro každý. Ale sny,které předpovídají budoucnost už méně lidí.
Proč tomu tak je,nevím,ale silně vyvinutou předtuchu beru jako součást svého života.
Přeji,ať máte příště co nejkrásnější sen…no a sobě samozřejmě také…:))

Další odpovědi
badisko

tak si pocti aby ses nenudil…http://c­s.wikipedia.or­g/wiki/Sen no a na tvou otazku kdo rozhoduje o snech se dosctes zase tady…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Lucidní_sně­ní nebo dobra kniha je zde ..http://www.kos­mas.cz/knihy/133175/lu­cidni-sneni/ ale spise ti doporucim knihu nez teticku wiki ..kniha ti da solidni zaklad k lucidnimu sneni…sen nemusis desit ale muzes ho tvarovat podle sveho…a o osudu zase zde …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Osud .....

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Andělé

:O)))

Andělé

To nechápu,proč jsem tu udělala smajlíka…asi jsem se spletla…

Andělé

jooo,nepsala sem něco -iv-? Kde to je? Mně tu zůstal samotný smajlík…