tamarca

Můžete mi prosím poradit nějakou slušnou firmu na rekonstrukci koupelny v Brně?

Zdravím chci zrekonstruovat koupelnu, ale nemám žádné kontakty, tak bych vám byla vděčná za nějaké refenrence na brněnské firmy. děkuji

Odpovědi
rudin

Na rekonstrukci vám bohužel tip nedám, ale zase můžu doporučit fajnobvý kouplenový nábytek Lebon.

JanRadovan

Zdravím,
známému teď v Bystrci předávali koupelnu http://www.no­vejadro.com/ vypadá to hodně dobře, přesnou cenu však nevím…

Broukk

Moc příjemné jednání je s firmou bytexpert, dá se s nimi domluvit, že příjdou přímo na místo, kde se bude rekonstrukce odehrávat a podle toho se pak řeší, plus ty si můžeš říct, jak to chceš a nebo si nechat poradit od nich a nebo kompromis :) kontakt na ně zde http://www.by­texpert.cz/kon­takty/

Bob2

Jop, posledně zmiňovanou firmu bych doporučil i já, dělali nám vestavěné skříně a jednání opravdu na jedničku

bobasika

Zdravím vás, nemám moc zkušeností s ostatními brněnskými firmami, ale nám doma fachala firma radekbukvald

tamarca

Děkuju takže spokojenost? nenatáhli Vás? se s tím se tkávám ted nějak často na můj vkus

bobasika

Kdyby ano, tak Vám nebudu psát doporučení :)…všechno šlo hladce a podle plánů

tamarca

Jasně tak děkuji můžete mi na ně dát tedy kontakt? Podívám se co a jak a zjistím cenu, ta je pro mě rozhodující