Savier

Může učitel ve školce utírat dětem zadek?

Není to považováno za pedofílii? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

A proč by nemohl, pokud je to nutné. Je to normální. Taková situace může nastat.

Další odpovědi
paul1

Když není jiná možnost, tak musí.

Disraeli

Záleží na situaci. Pokud dítě nepotřebuje vytírat zadek, ale učitel to přesto dělá, tak bych určitě zpozorněl. :D Naopak, pokud dítě bylo na velké a ještě se neumí samo „obhospodařit“, tak by to zase bylo týrání dítěte nechat ho zaho*něného a učitel ho utřít dokonce musí. :D
A pokud utírá, tak jak se má – tj. bez sexuálního podtextu – tak je všecko ok.

Dochy

Ani snad nechci vědět co si myslíš o lékařích na dětské urologii…

Disraeli

A samozřejmě, pokud se na to ten učitel nějak vyloženě těší nebo to dítě nutí na malou, aby ho pak mohl utírat… tak to už bychom se měli o čem bavit.

Drap

Může