Odpovedi18

Může to být angína?

Bolí mě strašně hlava a ještě k tomu v krku, takže mohu stěží polykat natož jíst (necítím jídlo,nemám chuť) a na teploměru teplota pouze 36,5, ale cítím se tak na 39..+mi ještě ‘praská’ v pravém uchu

Nejlepší odpověď
Edison

To je nějaký problém v hlavě, když se ptáš tady a nejdeš k lékaři…

Další odpovědi
dudu

Namísto osobní návštěvy lékaře doporučuji postup aplikovaný nedávno vnučkou. Své známé lékařce po dohodě zaslala mobilem fotku svých mandlí a ta jí obratem naordinovala lék a doručila pomocí SMS e-recept,