Avatar uživatele
kocickaaa

jaký je důvod zvětšených uzlin na krku ?

Ráno jsem se probudila a hrozně mě bolel krk. Pak jsem zjistila, že mám zvětšené uzliny a hrozně to bolí při polykání. Nevím co to je, nejsem nemocná, jen mě dva dny bolela hlava. Myslíte si, že by to mohlo být tím že jím hodně doplňků stravy- vitaminy?? předávkování ? nebo zanět štítné žlázy? docela mě to zneklidňuje.. díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4766 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že je to začínající angína ,ale může to být cokoliv jiného, léčbu ti určí lékař
Doplňuji:
Možná by nebylo na škodu ubrat ty chemické vitamíny a doplňovat je ve formě přírodní /Zelenina , ovoce …/pohybovat se víc na vzduchu a mít radost ze života. Sama nejsem příznivcem žádných doplňků – nikomu to nezakazuji – ale co je moc ,to je příliš.
Nejlepší je získat si přirozenou imunitu, tímto si ji jen oslabuješ.
Neužívám nic a nemarodím, nejsem alergik-jsem asi šťastný člověk.
Každý holt utrácíme peníze jinak. Promiň musela jsem ještě dodatečně reagovat…protože sama máš obavy jestli toho neužíváš nějak příliš. Ale věř, že ty uzliny s tím mají pramálo společného.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MacaM

To rozhodně ne. Doplňky stravy pokud neobsahují přemrštěně chemie, tak určitě neublíží. K předávkování také dojít nemůže, protože si organismus vezme tak 10% a zbytek vyloučí, pokud ovšem neužíváte čistě přírodní na bázi olejů, aloe apod.

Bude to normální nachlazení, změny počasí, stačí nafoukat do úst a uzliny naběhnou.

Kloktejte hodně silným roztokem slané vody, kupte si cucavé šalvějové bonbony, udělejte si zábal, a jestli se objeví teplota, tak paralen a zalehnout. Také to může být projev alergie.
Já mohu vřele doporučit bylinné produkty, extrakt ze 17-ti bylin, který se kloktá a spolkne. Působí na záněty, je to antibiotikum a antivirotikum. Při jakémkoli škrávání v krku, bolení, kašli, mé rodině moc pomáhá.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klaruška

PRávě moje sestra má stejný problém. Šla na rozbor krve a zjistili ji ( ikdyž nemá teploty,nemá kašel ani rýmu) , že má mononukleozu. Určitě si k lékaři zajdi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DV

vsechny odpovedi jsou v podstate snusky nesmyslu a nelze to napsat jinak, je to proste tak.

Zvetsene uzliny mate proto, ze v krku mate infekci, to je duvod, proc vas v krku boli, organismus se s touto infekci snazi vyrovnat sam, produkuje obrane látky (zjednodusene receno), produkuje je uzlinami, proto zvetseni.

Blaboly o vylouceni vitaminu z tela v 90 procentech, to nevim, kde jste na tom slecno proboha byla, mame vitaminy rozpustne ve vode, tam rekneme jste se priblizila k pravde, ale jsou i v tucich rozpustne, kterymi se predavkovat lze, chcete li radit, radte v tom, cemu rozumite.

mononukleoza by to byt mohla, poradte se s lekarem, ale zrejme je to angina.

co se tyce problemu se stitnou zlazou, nebojte, takto se to neprojevuje …

PS to Maca …
kdybych se ridil vasimi radami, zrejme by mi to na anginu nepomohlo. Tazatelce doporucuji vyhledat lekarnu, kde ji erudovane pomohou a poradi, salvej bych vymenil za preparat osahujici chlorhexidin, pripadne neco s lokalnim anestetikem, aby to nebolelo, klooktadlo se soli, to myslim naposledy pouzivala moje prababicka, zde je na miste asi nejake kloktadlo s nejakou desinfekci ( Tantum Verde trebas ), nebo muzete pouzit slabe antibiotikum Bioparox, pokud nepomuze, coz v pripade zvetsenych uzlin nepomuze, opet doporucuji lekare …

odpovedi na tomto serveru, jsou hrube zavadejici, hloupe a irelevantni, alespon v oblasti zdravi, ktere rekneme tak trosku rozumim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek