Avatar uživatele
demenceee

bolest ucha při polykání

Ahojte. Dneska z ničeho nic mě začalo bolet v pravém uchu. Bolí mě to jenom když polknu buď jídlo nebo pití atd. a nebo když se na něj zatlačím jako když si chcete zacpat ucho. Horečku nemám ani mě nebolí v krku kdyby to bylo třeba z angíny nebo tak. Nevíte čím to může být ? Snad to nebude nějaký zánět středního ucha :\ díky za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Zkuste ušní kapky, ale nejlépe je vždy navštívit lékaře ORL.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Může to být zánět vedlejších nosních dutin, rostoucí zuby, váček pod zubem, nachlazení z důvodu průvanu, uzlina (mandle), skřípnutý nerv…
Mohlo by pomoci nahřívání. Pokud je to zánět, alespoň by se rychleji projevil. Jestliže bude bolest obtěžovat a bude trvat, navštiv lékaře. Každopádně je zde v sázce několik různých příčin bolesti a je problém určit, který lékař ti skutečně pomůže.
Začít na ORL je dobrá rada.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

A kdybychom ti řekli, co tu bolest způsobuje, k čemu ti to bude? :) Zánět je to určitě, možná středního ucha, možná eustachovy trubice, možná nosohltanu, tam je to všechno propojený, ale pokud nejsi ORL (ten doktor přes ptáky) tak je ti to stejně kolibřík platný. Rozbij prasátko a dojdi si pěkně za odborníkem, ten ti napíše antitbiotika a za tejden seš v cajku. Jak napsal George Washington králi Jiřímu III. 10.května 1775, „nech mě podívat se ti do ucha a já ti řeknu co jsi zač.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

nerostou vám osmičky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TokFan

Podle mě to je počátek angíny, vždy když na mě „leze“ angína hrozně mě při polikání bolí ucho, přesně jak popisuješ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2286 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek