demenceee

bolest ucha při polykání

Ahojte. Dneska z ničeho nic mě začalo bolet v pravém uchu. Bolí mě to jenom když polknu buď jídlo nebo pití atd. a nebo když se na něj zatlačím jako když si chcete zacpat ucho. Horečku nemám ani mě nebolí v krku kdyby to bylo třeba z angíny nebo tak. Nevíte čím to může být ? Snad to nebude nějaký zánět středního ucha :\ díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
marci1

Zkuste ušní kapky, ale nejlépe je vždy navštívit lékaře ORL.

Další odpovědi
anonym

Může to být zánět vedlejších nosních dutin, rostoucí zuby, váček pod zubem, nachlazení z důvodu průvanu, uzlina (mandle), skřípnutý nerv…
Mohlo by pomoci nahřívání. Pokud je to zánět, alespoň by se rychleji projevil. Jestliže bude bolest obtěžovat a bude trvat, navštiv lékaře. Každopádně je zde v sázce několik různých příčin bolesti a je problém určit, který lékař ti skutečně pomůže.
Začít na ORL je dobrá rada.

bolak

A kdybychom ti řekli, co tu bolest způsobuje, k čemu ti to bude? :) Zánět je to určitě, možná středního ucha, možná eustachovy trubice, možná nosohltanu, tam je to všechno propojený, ale pokud nejsi ORL (ten doktor přes ptáky) tak je ti to stejně kolibřík platný. Rozbij prasátko a dojdi si pěkně za odborníkem, ten ti napíše antitbiotika a za tejden seš v cajku. Jak napsal George Washington králi Jiřímu III. 10.května 1775, „nech mě podívat se ti do ucha a já ti řeknu co jsi zač.“

Araxis

nerostou vám osmičky?

TokFan

Podle mě to je počátek angíny, vždy když na mě „leze“ angína hrozně mě při polikání bolí ucho, přesně jak popisuješ.

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.