hudzu

Může syn dostat dopis o ukončení Vysoké školy i když je přihlášen a zaregistrovan na 2 semestr přednášek?A kdy? D­ěkuji

Kdy chodí dopis o ukončení,syn je zaregistrován na přednášky do druhého semestru a může ješte dostat dopis že končí.Děkuji

Nejlepší odpověď
trpaslicek

Podle toho kdy končí zimní semestr – nám (VŠE) končil 15.2. V té době už může mít zaregistrované předměty na letní semestr, ale pokud se při konci zimního semestru zjistí, že nesplnil nějakou podmínku a „vyhodí ho“ tak může dopis přijít až na začátku letního semestru.