Rokio

Může ztřeštěný a neléčený psychotik skončit klidně i v detenci, pokud jen „mírně“ vysadí léky?

Co když lidi ohrožuje jen v dopravě, protože je pod vlivem mánie a má zkreslenou realitu, ALE nikoho zatím nezabil?

Daný blázen nemá zbraň a zatím je to s ním „celkem“ v pohodě.

Nejlepší odpověď
Edison

Samotné vysazení léků by nemělo být důvodem k detenci.

Další odpovědi
Dochy

Pokolikáté se na to ptáš? Detence není trest. Do detence se může dostat i když nic nezpůsobí, ale odborníci se shodnou na tom, že v současnosti je pro ostatní významně nebezpečný.