autacek

Může si žena při umělém oplodnění vybrat, od koho to chce? Nebo je to věc náhody a klidně to může být i od Cikána?

Myslím pochopitelně spermie, nikoli svobodnou volbu lékaře.

Nejlepší odpověď
anonym

U nás je dárcovství hodně anonymní. Nicméně můžete vybírat z katalogu podle nepřímých indícií, například podle vzhled, vzdělání a koníčků … je jasné že když zadáte podmínku VŠ vzdělání pak prakticky nehrozí, že by byl dárcem příslušník romské komunity … ale jsou to jen nepřímé ukazatele.

Další odpovědi
Klaproth

Je to anonymní. Myslíš, že cikán má méně kvalitní sémě než běloch? Soused Gaži má mnoho, mnoho dětí a jak jsou šikovné a chytré.

aliendrone

Budeš překvapen, ale nejčastěji je umělé oplodnění aplikováno u žen s partnerem, kde různé komplikace překáží přirozenému početí. Teprve pak následují anonymní dárci.

Klaproth>>>
Znám podobný případ mnohodětného manželství, ale není to tím, jakým by manžel byl bejk, ale tím, že mu v tom ZNAČNĚ vypomáhají jiní. :D :D