zjentek

Může si řadový občan kdykoli ověřit v patřičném registru, kteří ostatní občané mají na sebe registrovány střelné zbraně?

Například se chci ujistit kdo vše z naší hustě obydlené kilometr dlouhé ulice drží pistoli revolveru a podobně palné pro ochranu osob majetku zvířat a dalších.

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, pokud jsi k tomu oprávněný policista, nebo člen bezpečnostních složek, tak bez problémů

elkon

Řadový občan chápe, že mu do toho nic není.

led

zjentek, jestli vás právě zbalená děvčice ohrozuje zbraní, nehledejte její oprávnění k držení a užívání střelné zbraně, ale volejte policii. Tá, pak vám zistí, jestli táhle NewLove, vaši láska, je oprávněnou držitelkou střelné zbraně.
Jako pouhý občan, nemáte právo nahlédnou do registru legálních držitelů střelných zbraní.

Anebo volejte „Help“, „Hilfe“, „будь ласка, допоможіть“ na aliendrona, on má takové veliké tesáky a taky srší ohněm a sírou.

zjentek

Elkon, tak snad máme právo vědět, kdo k ochraně zmiňovaného ještě nemá palnou zbraň, ne?

zjentek

Drape, řa-do-vý 💁‍♂️