kocickaaa

Může se změnit struktura chloupku, když se používá veet?

Doplňuji:
krém.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Ale jaký veet? Je to ten krém nebo pásky?
Doplňuji:
Tak krém bych vůbec nedoporučovala, za prvé mě strašně pálil, za druhé vůbec není dobrý pro pokožku – hodně jí dráždí, když si vezmeš, co dělá s chloupky. Efekt je stejný jako kdyby ses holila žiletkou.
Kolik ti je? Opravdu si musíš „něco“ holit?
Napiš do diskuze.

Další odpovědi
Ponytail

Já tedy žádnou změnu nepozoruji. Chloupky rostou pořád stejně, jsou stejně silné a mají i stejnou barvu.

salsa verde

Já mám s veetem dobrou zkušenost, více v diskusi.

Hlada

Struktura chloupku se nezmění. Změní se struktura peněz v peněžence.

salsa verde

dovolte mi vložit se do diskuse. Já používám krém veet už druhým rokem. Nikdy mně nepálil ani jsem neměla žádnou jinou reakci. Mám tu zkušenost že chloupky jsou oslabené, nenarostou tak rychle a jsou mnohem světlejší. Teď jsem ale byla nucena použít žiletku a chloupky byly podstatně dříve vyrostlé a vitálnější než po veetu. Taky se mi po veetu nikdy nestalo že by chloupky zarostly a vznikly ty červené puntíky. PO žiletce ano. Proto ho mám ráda ale věřím že na každého může působit jinak, kamarádka ho použila jednou a na místech aplikace se poté objevila alergická reakce. Je to určitě indivindi ale já jsem velmi spokojená a k žiletce se zatím nebudu vracet.

Berušinka

Ano, u každého je to individuální, těžko radit, ale přeci jen je ten krém větší „zátěž“.
A zkoušela jste třeba cukrovou pastu?

kocickaaa

používám ho už asi rok na nohy a myslím si, že to není stejné jako žiletka! po žiletce chloupky tvrdnou a veet pásky jsou i na knírek takže si nemyslím, že je to stejné… co vy na to?:D .. :)

Berušinka

Po žiletce chloupky netvrdnou, to je kravina, jen jsou „seříznuté“ a jen tak vypadají, ten krém je úplně to samé jako žiletka a zbytečně to dráždí pokožku. Veet pásky na obličej – to už je ale něco jiného. Tam se to vytrhává – něco jako když si trháš pinzetou obočí.