Dismas

Může se z trolla stát užitečný a slušný uživatel?

Nejlepší odpověď
Rokio

Existují ale i slušní trollové. Psal jsem to u jedné otázky, kterou jsem vytvořil. Slušní trollové nenadávají a nejsou sprostí, ale snaží si udělat legraci.

Další odpovědi
Tw!st

Určitě, já to taky většinou měním, podle nálady 🙂

anonym

Záleží jakou má náladu a nebo vůli. Někdy se baví na úkor druhých, ale i bažiny mají pijavice. I na dort sedne moucha a i pěknou holku štipne komár do zadku, když se opaluje na nudapláží a i trolla někdy zrovna nebaví trollovat a je smrtelně vážný a akademicky vyzrálý. ☺