Jsem nej2008

Proč jsem troll?

Trollove jsou v majnkraftu a fornajtu a jsou to hloupý kidaci a ja troll nejsem… Lotr2008 – Lotr je zkratka pána prstenu Lort of the rings.

Nejlepší odpověď
Edison

Proč jsi troll, to nevím. Faktem je, že jsi troll.

Další odpovědi
Kelt

Tady se odpovídá sice na různé otázky, ale je třeba vybírat z určité nabídky, která je tu dána. Nikdo nevidí , co máte ve spižírně ve druhé řadě zprava, maximálně sousedé a stejně tak málokdo ví, co znamenají tyto pojmy. Asi bys měl jít na jiné stránky, nebo si nech před odesláním zkontrolovat někomu doma to, co posíláš, zda to oni pochopí.

Rokio

https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Troll_(inter­net)
zdroj: Wikipedie

Klaproth

Slyšels dobře, nebyl to spíš trotl?