zjentek

Může se trus vysoko letícího ptáka na zemi rozprsknout do protisměru jeho letu?

Řešil jsem dnes na zahradě takovou drobnější záhadu.

Odpovědi
Kepler

Teda, ty tvoje problémy bych chtěl mít! 😊. Víš co je to balistická křivka? To znamená, že ta ptačí bomba ve chvíli dopadu padá téměř kolmo (vlivem odporu vzduchu). Takže aby se rozprskla na všechny strany jí nic nebrání.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

…Ale rád bych podotkl, že nahoře je řídkej vzduch a predátor letěl fakt vysoko, bo podle „granátů“ a rozmístění „kráterů“ muselo jít o hotovýho obra, něco prehistorického. No a šopa je asi 300m n. m. no a vítr dnes spíše podporoval predátora v letu od JZ, proti vchodu pod šopu. (;

zjentek

Hááá, tak vidíš, to by vysvětlovalo, proč mám nasráno i uvnitř pod šopou, když „granáty“ zcela zjevně padaly ve sledu od šopy pryč! (; Díky Keplere. (;

zjentek

…Ale rád bych podotkl, že nahoře je řídkej vzduch a predátor letěl fakt vysoko, bo podle „granátů“ a rozmístění „kráterů“ muselo jít o hotovýho obra, něco prehistorického. No a šopa je asi 300m n. m. no a vítr dnes spíše podporoval predátora v letu od JZ, proti vchodu pod šopu. (;