zjentek

Může se teď za kovida somrovat na veřejnosti do klobouku?

Myslím normálně s rouškou a v obleku, třeba v tureckým sedu a se štítem, to už je fuk… může se?

Napadl mě takový projekt/výzva, jejíž prostřednictvím bych mohl na kovidu vydělat víc, než na něm ztratím. Mělo by jít o projekt podobný jarní výzvě „potěš pokladní“, ovšem nyní by měli být potěšeni jiní. (; Podrobnosti si však nechám pro sebe, jde přeci jen o MŮJ NÁPAD. Mohu prozradit, že pokud se projekt chytí, potěšeny budou MASY! (; Děkuji.

Odpovědi
hapiky

Nevím, jestli je normální somrovat s rouškou a obleku, ale všeobecně se somrovat může s tím, že tě za prvé nesmí chytit policajt, můžeš dostat (i opakovaně) pokutu. Kdo ji zaplatí je ovšem ve hvězdách. Za druhé je třeba dávat pozor na ostatní somráky a výtržníky. Ti bývají nebezpečnější, než policajti.

Emefej

Můžeš, ale přijímej pouze bezhotovostní platby.