Patrika Mari

Může se průměrný žák, který není memorovací typ, dostat na čtyřleté gymnázium?

Za předpokladu, že za prospěch a olympiády by neměl žádné body.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud napíše dobře přijímačky, tak ano.

V anketě chybí jiná možnost. Špatně postavená ankera, nelze odpovídat.

Další odpovědi
annas

Pokud napíše dobře přijímačky, tak ano.

Špatně sestavená anketa. Chybí v anketě jiná možnost, takže jsem zatrhla tu první, i když to není docela pravda. Záleží na vysvědčení i na přijímacích zkouškách. Škola vše boduje a sestaví pořadí podle výsledků.

Nejde jen o výsledky přijímacíí zkoušek, ale i o známky na vysvědčení v 8,. třídě a 1. pololetí 9. třídy. Za známky se přidělují body od průměru 1.00 na ZˇŠ se body snilžují za horší průměr. Za výsledky přijímaoí zkoušky škola také ořidělí body (maximum je 50) podle toho, kolik se hlásí uchazečů a kolik škola jich bere.

I za prospěch s dobrými dostanete body, ale počet bude nízký, takže těžko říct, zda za plný počet bodů za přijímací zkoušky se vejdete do počtu přijímaných žáků.

Patrika Mari

Asi by to bylo lepší než ankety, další možnosti mě nenapadli. Příště udělám anketu o něčem jiném 😁

Dochy

Myslíš, že je potřeba tu vytvářet ankety jen proto aby tu ankety byly? Napiš dotaz a klidně i s anketou až opravdu budeš chtít něco nověho vědět-zjistit.

Dochy

Nemám rád debilně postavené ankety. Proč nenecháš dotaz jen tak a ať každý odpoví jak umí? Anketa nepokrývá všechny základní možnosti, o těch ostatních nemluvě.