zjentek

Může se na Aljašce potkat lední medvěd s grizzlym?

Jak by setkání vypadalo? Boj? Kdo bude mít navrch? Nebo je vše zcela jinak? ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, žijí tam oba. Kdo koho přepere fakt nevím, ale ten bílý je větší. Ale to se ještě nepotkali se mnou.

Další odpovědi
aliendrone

Kdyby se potkali medvědi, tak netuším, jak by to vypadalo, potkat se ovšem mohou. S ohledem na Keplerovu odpověď – zaslechl jsem nějaké drby…, no asi takhle >

Indiáni (Inuité) prý zajali Edisona, Dochyho a Keplera a hned na ně, že buď splní 3 úkoly nebo z nich udělají žrádlo pro psy. Oni tedy že ano a jaké že to jsou úkoly?

První úkol je přeplavat zátoku plnou žraloků, druhý – zabít holýma rukama medvědici v jeskyni a třetí – znásilnit nejkrásnější dívku kmene.

Jako první jde Edison, skočí do zátoky a žraloci ho hned sežeru. Pak do vody skočí Dochy – plave, usilovně plave a nakonec žralokům o fous uplave. Následně vleze do jeskyně za medvědicí – Dochy řve, medvědice řve, krev stříká, ale nakonec medvědice z jeskyně vynese mrtvolu Dochyho v zubech!

Pak skočí do vody Kepler – v pohodě uplave žralokům, vlítne do jeskyně za medvědicí – Kepler řve, medvědice řve, krev stříká… nakonec z jeskyně vyleze Kepler a ptá se: „Kde je ta indiánka, kterou mám zabít?“ ;)

Pro představu stačí? ;) :D :D

klumprt

Lední medvěd je prý i člověku nebezpečnější, takže se zdá, že asi nepůjde pro ránu daleko. Lední medvěd loví ryby a tuleně. Grizzly vybírá včelám hnízda a žere žáby. Takže myslím, že bílej vyhraje.

Kepler

alien: 🙂 A jak bys dopadl ty, emzáku? Počítám, že na indiánku by asi ani nedošlo. Zcepeněla by jako veka, jen co by tě zahlídla.

aliendrone

Já jsem náhodou pokrokový Alien – žádná šovinistická pohlavní diskriminace se nekoná! Hromada mrtvolek, která by po mé návštěvě u indiánů zůstala by byla spravedlivě obojího pohaví! ;) :D :D

zjentek

Nemělo tam bejt: „Kde je ta indiánka, kterou mám zabít?“ ;)
…jináč jsem to zřejmě nepochopil.. ;)

zjentek

Oprava: Nemělo tam bejt- „Kde je ta indiánka, kterou mám roztrhat?“ ;)
…jináč jsem to zřejmě nepochopil.. ;)

aliendrone

V pravdě jsem hned z první chtěl tvrdit, že jsem to napsal bezpochyby správně, ale tvůj termín „roztrhat“ (s ohledem na Keplerův „DALEKOHLED“) má sice JINÝ, nicméně také HLUBOKÝ SMYSL! ;) :D :D