Adis99

Může se mně něco stát?

Chci si sama píchnout další dírku v uchu. Moje matka ale říkala že je tam hodně citlivých bodů. Můze se něco stát,kvůli tomu?
Btw.už mám tři a všechno bylo a je v pohodě.

Nejlepší odpověď
anonym

A film Rozmarné léto jsi viděla?Je pravda,že před mnoha lety jsem nechala píchnout uši svojí dceři v porodnici a pak mě to docela mrzelo.Moc plakala a ty náušničky jako by jí přestaly slušet.A to jsme v té době měli jen velmi málo informací o nečem takovém jako je akupresura.Ne­odborně bych to rozhodně nedělala.Můžeš si napíchnout stálou bolest hlavy např…:D

Další odpovědi
Conchus

Když zachováš pravidla sterilního výkonu, tak proč bys měla váhat? Klidně si přejeď ucho šicím strojem je to rychlejší a vzdálenosti jsou ekvidistantní (stále stejně od sebe).

Floosi00

Já si sama píchala 3 dírky v uchu z toho jednu nahoře na tý chrupavce a nic se mi nestalo. Navíc všechny špendlíkem nebo prostě něčím ostrým co sem našla takže myslím že se ti nic stát nemuže.

Conchus_u me zabodoval,prej šicím strojkem :‚DDDDDD
jinak pokud si i předtim pichala sama tak to zkus vid‘