anonym010

Může se mi něco stát, když si v patnácti dám občas pivo?

Zdravím! Může se mi něco stát, když si v patnácti občas dám pivo? Třeba dneska na silvestra, cca 200 ml, kvůli chuti, né kvůli alkoholu. Jiný alkohol bych si nedal. Může se mi něco stát?

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud je to v množství, které uvádíte, tak sotva. To naopak spíš prospěje.

Další odpovědi
jirka F

Mno asi budeš rychleji opilý. Pokud na to příjde sociálka tak budeš mít celkem problém hlavně tvoji rodiče.

Rokio

Půjde na tebe sociálka.

JežíšKristus

Neměl bys potom řídit nebo ovládat těžké stroje

Čecho_slovák

Pokud máš na to postavu, nic se ti nestane, ale v pozdější době se z tebe může stát alkoholik, záměrně píši „může“, protože já lemtám od 15 let života extraligu a doposud u mne nejsou znát následky.

Jiří Bohumil

Z hlediska zdravotního určitě ne. Pouze v případě nesouhlasu rodičů hrozí „mechanický“ úraz, pokud to někdy přeženeš. Což se mi, ve Tvém věku, občas také stalo. Ale přežil jsem to a dožil se docela úctyhodného věku.:-)