duch svaty

Může se do sauny s piercingem?

Odpovědi
Malvína

S čerstvým ne! Se zahojeným, nehnisajícím ano. Chodím běžně. Mám chirurgickou ocel.

——————
3. Co všechno udělat v šatně před saunováním?

V sauně se vysvlékněte a všechny cenné věci si odložte do uzamykatelné skříňky. Nezapomeňte si z těla také sundat veškeré kovové předměty (piercing nebo šperky), které by vás při saunování mohly nepříjemně pálit. Dámy by se také měly odlíčit, aby jim make-up neucpával při saunování póry.

——————
V úryvku se píše jen ohledně pálení, kovy se samozřejmě nahřejí a ty malé velmi rychle. To mi však nevadí.

Zdroj: https://www.spek­trumzdravi.cz/we­llness/wellness-jednoducha-pravidla-saunovani-pro-zacatecniky-v-10-bodech

Drap

Může, nikdo tě nebude kontrolovat. Když však jdeš d pořádné sauny, kde jsou vysoké teploty, tak tě to samo přemluví tyto věci odstranit nebo tam nechodit.

Michálek1245

Pokud je to zahojené a nemáme tam nějakou čerstvou ránu, tak je to naprosto v pohodě. To je stejné jako třeba náušnice. Nikdo na návštěvě sauny na klíč vám to kontrolovat nebude a jako co si budeme povídat, vlastně by na to ani neměl právo, protože to je vaše odpovědnost i vůči ostatním. Stejně tak jako když do bazénu nejdete s infekčním onemocněním.