cooolman

Může se blázen vyléčit?

Nejlepší odpověď
Edison

Blázen není diagnóza. Jde tedy o to, jakou má nemoc, nebo poruchu.

Další odpovědi
Drap

Jistě, třeba z rýmy nebo i z jiných nemocí.

dubraro

Na otázku nelze jednoznačně odpovědět. Pod označením „blázen“ se mohou skrývat různé vývojové poruchy a psychická onemocnění, z nichž některé lze léčit, některé jen zmírňovat a některé nic.

Ametyst

Protože zdravotní systém nemá rád účinná a levná řešení, je lepší toho člověka celý život léčit.