Avatar uživatele
Leona90

Může policie sdělit výtržníkům jméno člověka, který nahlásil výtržnost ?

Dobrý den,cca 20 metrů od baráku je klub,kde každý víkend hraje venku hlasitá hudba. Dlouho jsem to trpěla, ale nyní okolo 3:30 ráno už jsem volala PČR a nahlásila rušení nočního klid a v dobré víře udala své příjmení a adresu. Hlídka přijela ,muzika po chvilce stichla a slyšela jsem, jak tam začíná několik ožralů pokřikovat mé příjmení,takže PČR jim sdělila mé příjmení. Má policie právo sdělovat mé jméno? Děkuji za odpověď

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1433 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Policie ne. Ta jen řekne, že přijali oznámení. Jen si hlavně nemysli, že narušitedlům nedojde, kdo oznámení podal.

BTW, Policie v akci je pěknej nesmysl. Navíc je to nahraná komedie. Opakující se osoby, nesmyslný dispčinky, nesmyslné hodnosti na ukazovaných pozicích…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

To přesně nevím, ale myslím, že by to policie říkat neměla. Možná jim to neřekla a ti ožralové na to přišli nějak jinak, možná šli kolem a podívali se na jmenovku. Dřív jsem si občas pouštěl seriál „Policie v akci“, a když se tam ten, koho policie přijela řešit, ptal policistů, kdo je volal, tak mu to neřekli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek