Leona90

Může policie sdělit výtržníkům jméno člověka, který nahlásil výtržnost ?

Dobrý den,cca 20 metrů od baráku je klub,kde každý víkend hraje venku hlasitá hudba. Dlouho jsem to trpěla, ale nyní okolo 3:30 ráno už jsem volala PČR a nahlásila rušení nočního klid a v dobré víře udala své příjmení a adresu. Hlídka přijela ,muzika po chvilce stichla a slyšela jsem, jak tam začíná několik ožralů pokřikovat mé příjmení,takže PČR jim sdělila mé příjmení. Má policie právo sdělovat mé jméno? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Edison

Policie ne. Ta jen řekne, že přijali oznámení. Jen si hlavně nemysli, že narušitedlům nedojde, kdo oznámení podal.

BTW, Policie v akci je pěknej nesmysl. Navíc je to nahraná komedie. Opakující se osoby, nesmyslný dispčinky, nesmyslné hodnosti na ukazovaných pozicích…

Justin1

To přesně nevím, ale myslím, že by to policie říkat neměla. Možná jim to neřekla a ti ožralové na to přišli nějak jinak, možná šli kolem a podívali se na jmenovku. Dřív jsem si občas pouštěl seriál „Policie v akci“, a když se tam ten, koho policie přijela řešit, ptal policistů, kdo je volal, tak mu to neřekli.