orwell

Může pokročilý uživatel udělit otázce nominaci?

Před časem jsem byl při pokusu o nominaci upozorněn (v souladu s pravidly), že nominaci může udělit pouze stříbrný a zlatý. Jak je možné, že v případě odpovědi Eglantine na otázku Oliku141, která je pokročilá, byla udělena nominace prostřednictvím Oliku141? Jedná se o uzavřenou otázku ohledně názvu mimozemšťana… asi před hodinou.
Ne, že by mě to trápilo, jen mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Ano, za předpokladu že položí dotaz. V tu chvíli má možnost nominovat i registrovaný.
Doplňuji:
Svoji otázku

Další odpovědi
Lamalam

Ve své otázce může udělit nominaci, klidně si to zkus. Zlatý a stříbrný může udělit nominaci i v cizí otázce.

orwell

Nazdar Bazar, Lamalam: děkuji, už je mi to jasné.