luter idk

Může v budoucnosti ovlivnit hledání práce tetování na mém obličeji (přesně roztržené srdce)?

fotka na obrazku ukazuje to srdce

Může ovlivnit tetování přesně roztržené srdce na mém obličeji hledání si prace v budoucnu?

Nejlepší odpověď
annas

Někde ano, jak si můžete přečíst ve zdroji.

„Problém může vzniknout snad jedině tam, kde jsou přísnější pravidla pro oblékání a úpravu zevnějšku – tedy ve finanční sféře, v bankovnictví, a v administrativě, kde zaměstnanci přicházejí do styku s veřejností.“
Zdroj: https://www.id­nes.cz/finance/pra­ce-a-podnikani/pravni-poradna-

Na ruce se dá zakrýt, ale na obličeji těžko. Zřejmě jste neuvažoval, co může tetování způsobit. Samozřejmě pokud budete sám majitelem a budete mít vztah k podřízeným, tak to bude jinak. Nebo někde pracovat spíš manuálně.

Napadl mě Vladimír Franz, který se mnoha jedincům se svým tetováním jeví jako nepříjemný bez ohledu na jeho názory. I když vnější krása není všechno, ale často dojem rozhoduje.

Další odpovědi
Kazatel

Tak na práci s hovnocucem by to nemuselo mít významný vliv, ale jinak nevím nevím.

elkon

Ano, tebe bych nechtěl ani potkat, natož zaměstnat. Nejde jen o to srdce. Podívej se na sebe do zrcadla.

dubraro

Může. Potetovaný obličej nedělá zrovna dobrou reklamu tvému zdravému úsudku.

Edison

Ano.

Kryšpín

V žádném případě to nemůže vadit u zedníků na stavbě a u popelářů budou tolerantní.

kelley

Jo, třeba u filmu…